Display pentru zilele de nastere

Mi-a venit ideea aceasta, de a aseza autoportretele copiilor pentru a arata zilele de nastere. Anul trecut am avut niste poze in care ei erau grupati toti in poza lunii respective si purtau pe cap coronite aurii din carton. Deoarece copiii au crescut, am trecut la etapa urmatoare: autoportretul. Daca i-ati cunoaste, v-ati da seama ca autoportretele sunt foarte reusite si ii reprezinta excelent pe copii, asa cum sunt ei.

La voi cum e? Ce display aveti? Lasati un comentariu cu ideile voastre. 

Laaa Muuulti Aaaani!
Ema 

2 thoughts on “Display pentru zilele de nastere”

  1. Maria,
    Lunile anului sunt realizate in Power Point. Deocamdata nu le gasesc, dar prin septembrie voi realiza altele. Aboneaza-te sa primesti noutatile pe email si vei sti cand le public. Multumesc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *