planificare anuala clasa 3

Planificare anuala clasa 3, an scolar 2015-2016

Planificare anuala clasa 3, an scolar 2015-2016.  Puteti descarca mai jos planificarea in format Excel editabil. Scrisul e marunt deoarece am dorit sa obtin mai putine pagini de printat. Daca e prea marunt, in formatul Excel puteti modifica. Planificarea mea este bazata pe Manualele Editurii Edu pentru romana si matematica.

planificare anuala clasa 3

Nu faceti modificari online. Salvati documentele in calculatorul dumneavoastra mai intai si lucrati acolo. Gasiti planificarea AICI.

Primul sheet este o planificare de ansamblu. Celelalte foi, denumite cu numele disciplinelor, preiau o parte din informatiile din primul sheet. Coloanele cu Teme si Continuturi sunt cele care preiau informatii; daca le stergeti continutul, totul se va modifica.

Planificare format Excel – editabila – AICI

Sper sa va fie de folos. Daca aveti nelamuriri, lasati un comentariu.
Alte articole pe blog: Planificare 2023, Povestea soricelului de hartie.

Ema

4 thoughts on “Planificare anuala clasa 3, an scolar 2015-2016”

  1. Multumesc ! Iese micut rau tabelul cand l-am printat din PDF . Abia daca pot descifra ce scrie . Poate gresesc eu vre-o setare . Oricum ..e mai mult decat binevenit , oricum ar fi el ! Multumesc !

  2. Activitatile tale sunt deosebite. Felicitari pentru munca depusa. Am studiat planificarea si am remarcat ca s-a strecurat o mica greseala in ceea ce priveste vacanta din februarie ( 6-14 febr.- din cate stiu eu). Succes!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *